ЧС-2022. Франція пройшла Англію та зіграє з Марокко у півфіналі

Франція та Англія видали цікавий матч, з якого переможцем вийшли підопічні Дешама – 2:1.

Вже на 17 хвилині французи вийшли вперед. Орельєн Чуамені дуже сильно пробив здалеку, Пікфорд не зміг врятувати свою команду. Після цього моменти створювали здебільшого англійці. Кейн міг ще у першому таймі зрівняти рахунок, але відклав все на другу половину зустрічі.

На 54 хвилині команда Саутгейта заробила пенальті, який і реалізував Кейн. Команди створили багато небезпечних моментів, але реалізувати хоча б один змогли французи – Жиру забив головою після подачі Грізманна.

Англія могла знову зрівняти рахунок з пенальті вже на 84 хвилині. Пробивати знову пішов Кейн, але цього разу нападник пробив повз ворота. Отож, поразка англійців 1:2, а Франція у півфіналі зіграє проти Марокко, яке перемогло Португалію.