Франція обіграла Австрію на Євро-2024

Матч групи D Австрія – Франція закривав четвертий ігровий день на Євро-2024. Команда Дідьє Дешама здобула мінімальну перемогу 1:0.

Австрія – Франція

Одному з фаворитів Євро, збірній Франції, не так вже й легко було впоратись зі збірною Австрії. Номінальні господарі продемонстрували чудову організовану гру, перекривали вільні зони позаду та не цурались володіти м’ячем, зокрема і на чужій половині поля.

Для австрійців все йшло добре до пропущеного м’яча, хоч небезпечних моментів біля воріт Франції практично не було, вони чекали на свій шанс. Але на 38 хвилині Мбаппе протягнув м’яч по флангу та виконав подачу, а Вобер головою зрізав м’яч у власні ворота.

У другому таймі малюнок гри не змінився. Австрія все ще виглядала дуже пристойно на фоні віце-чемпіона світу. Ле Бльо мали свої моменти, але реалізувати їх не змогли. Цього не вдалось і підопічним Рангніка.

А наприкінці поєдинку в зіткненні з суперником травму носа отримав Мбаппе. Лікарі намагались зупинити кров, але ніс француза візуально змістився, тож нападник був замінений.