Ліга Європи. МЮ пройшов “Барселону”, “Ювентус” здолав “Нант”

Відбулись матчі-відповіді 1/16 Ліги Європи. У центральному матчі “Манчестер Юнайтед” переміг “Барселону” з рахунком 2:1.

Першою вперед вийшла “Барселона”. Бальде заробив пенальті на 16 хвилині матчу, а Роберт Левандовський його реалізував, забивши свій 25 гол за каталонців в сезоні.

“Манчестер Юнайтед” відігрався на початку другого тайму. Фред опинився з м’ячем у вигідній позиції абсолютно сам та пробив у кут – 1:1. А на 73 хвилині Антоні забив вирішальний гол у двоматчевому протистоянні.

У інших поєдинках “Ювентус” обіграв “Нант” з рахунком 3:0, “Баєр” пройшов “Монако” у серії пенальті, “Спортінг” розтрощив “Мідтьюлланн”, “Севілья” програла ПСВ, але пройшла далі, “Рома” вибила “Зальцбург”, а “Уніон” – “Аякс”.

Про прохід “Шахтаря” у наступний етап читайте тут.