2023 Jul 03, 00:18 ДП
1 хвилин читання

Молодіжна збірна Англії з мінімальним рахунком здолала португальців (1:0) і вийшла у півфінал Євро-2023 U21.

Англія U21 – Португалія U21

Збірна Англії виграла надважкий чвертьфінал проти Португалії завдяки єдиному голу півзахисника “Ньюкасла” Ентоні Гордона. У першому таймі гра була більш-менш рівною із невеличкою перевагою англійців. Найбільше проблем португальцям створювали Кьортіс Джонс із “Ліверпуля” та той-таки Гордон.

Команда з Туманного Альбіону постійно лізла у штрафний майданчик суперника і намагалась буквально закотити м’яч у ворота Біая. Вдалося це тільки на 34 хвилині, коли Гордон з кількох метрів замкнув скидку Гіббза-Вайта від лицьової лінії. Цікаво, що за кілька хвилин до цього пройшла абсолютно ідентична комбінація, але тоді передача гравця “Ноттінгема” була недостатньо зручною. Португальці висновків не зробили і отримали покарання.

Що стосується “червоно-зелених”, то їхнім ударам невистачало точності. Найцікавіший момент до перерви мав Педро Нету, який випадково отримав м’яч на куті воротарського майданчика, проте його удар під ближню стійку витягнув голкіпер.

Після перерви Португалія влаштувала англійцям справжню облогу. “Три леви” майже не ходили вперед, відбиваючись від постійних атак суперника і не без допомоги везіння (і каркасу воріт) втримали переможний рахунок.

Євро-2023 U21. 1/4 фіналу

02.07.2023

Англія U21 – Португалія U21 – 1:0
Гол: Гордон, 34

Наступним суперником англійців стане збірна Ізраїля, яка в серії пенальті пройшла Грузію. Цей півфінал Євро-2023 U21 відбудеться 5 липня о 19:00.