АПЛ. “МЮ” переміг “Пелес”, “Ліверпуль” розгромно програв “Вулвергемптону”

4 січня відбулися ще 6 матчів АПЛ.

“Манчестер Юнайтед” – “Крістал Пелес” – 2:1

“Юнайтед” до певного момента не мали жодних проблем із “Крістал Пелес”. Пенальті на початку матчу за гру рукою Х’юза визначив хід подій – Фернандеш розвів голкіпера і м’яч по різних кутах. Коли в другому таймі Рашфорд подвоїв перевагу “МЮ”, здалося, що гру закрито, але тут втрутився випадок.

Шлупп грубо виштовхав Антоні за межі поля, почалася штовханина, в ході якої Каземіро схопив за шию все того ж Х’юза. ВАР допоміг арбітру не тільки покарати попередженнями двох винуватців бійки, але і вилучити бразильця.

Гості відчули деяку свободу і побігли відіграватись, та їх вистачило лише на один м’яч. Наприкінці тен Гагу навіть  довелося повністю перебудовувати оборону і випускати самого Магвайра. Це певною мірою допомогло “МЮ” втримати прийнятний результат і вийти на третє місце.

“Вулвергемптон” – “Ліверпуль” – 3:0

“Вулвергемптон” принизив “Ліверпуль”, забивши три голи, які можна побачити в іграх професіоналів проти аматорів. За перші 12 хвилин гри захист “червоних” привіз 2 м’ячі і гру було фактично завершено. Спочатку Матіп прогавив забігання Хвана, а коли спробував перехопити простріл, зрізав його у власні ворота. Трохи пізніше “вовки” кілька разів пробивали протягом однієї атаки, поки захист хаотично намагався блокувати, а більше за інших пощастило Доусону.

Третій гол “вулвз” – приклад найбільшої гостинності, яку тільки могли проявити господарі. Рубен Невеш спокійно пробіг півполя без м’яча, щоб увірватись у 20 метрову дірку між захисниками на вході у штрафний майданчик і спокійно обіграти Аліссона. 3:0, за якими не видно жодного натяку на одужання “Ліверпуля”.

В останньому матчі ігрового дня “Ньюкасл” не зміг обіграти “Вест Гем”. “Сороки” зіграли внічию вчетверте за останні 5 матчів АПЛ і тепер відстають від “МЮ” на 2 очки.

• “Астон Вілла” – “Лестер” – 2:4

Голи: Воткінс, 9, Суттар, авт. 32 – Меддісон, 12, Іхеаначо, 41, Тете, 45+2, Прат, 79

• “Брайтон” – “Борнмут” – 1:0

Гол: Мітома, 87

• “Брентфорд” – “Саутгемптон” – 3:0

Голи: Мі, 41, Мбемо, 44, Єнсен, 80

• “Ньюкасл” – “Вест Гем” – 1:1

Голи: Вілсон, 3 – Пакета, 32

Дивіться всі поєдинки чемпіонату Англії у прямому етері Setanta Sports.