АПЛ. “Арсенал” переміг “Лестер”, “Ман Сіті” розбив “Борнмут”

25 лютого відбулось 6 поєдинків англійської Прем’єр-ліги. “Арсенал” Олександра Зінченка мінімально переміг “Лестер”, “Манчестер Сіті” здолав “Борнмут” з рахунком 4:1.

Олександр Зінченко вийшов на матч з “Лестером” з капітанською пов’язкою. Партнери та тренери вирішили зробити цей жест в підтримку України з приводу річниці опору російським загарбникам.

“Арсенал” володів ініціативою та змусив суперника захищатись практично протягом усього матчу. За весь поєдинок “Лестер” завдав лише одного удару по воротах “канонірів” і жодного у площину.

Єдиний гол забив Мартінеллі на початку другого тайму. Вінгер отримав м’яч від Троссара, увійшов з краю штрафного та влучно пробив у дальні кут воріт. У підсумку – перемога “Арсенала” – 1:0.

“Манчестер Сіті” не дав шансів “Борнмуту”, закривши питання про переможця ще у першому таймі. Вже на 15 хвилині Альварес відправив м’яч у ворота після удару Голанда в поперечку.

На 29-ій ще одна стрімка атака “Сіті” завершилась скидкою Фодена на Голанда, а той забив практично у беззахисні ворота. А наприкінці тайму Фоден скористався помилкою суперника та зробив рахунок 3:0.

У другій половині зустрічі рахунок став 4:0. М’яч у власні ворота зрізав Мефам після сильного удару Альвареса. “Борнмут” спромігся лише на гол престижу наприкінці матчу – відзначився Лерма.

Щодо інших результатів, варто відзначити нульову нічию між “Ліверпулем” та “Крістал Пелес”. А також поразку “Евертона” від “Астон Вілли” – 0:2. Віталій Миколенко провів на полі всі 90 хвилин.