АПЛ. “Арсенал” втратив очки з “Брентфордом”, “Лестер” переміг “Тоттенгем”

11 лютого відбулось 7 матчів АПЛ.

Про нічию “Вест Гема” та “Челсі” та виступ Мудрика ми детально писали тут. Команда іншого українця, “Арсенал”, поділила очки з “Брентфордом” – 1:1. Троссард відкрив рахунок на 66 хвилині після прострілу Сака, але на 74-ій Тоні зрівняв рахунок. Олександр Зінченко провів на полі весь матч та був ледь не найкращим у складі обох команд.

“Тоттенгем” розгромно програв “Лестеру” – 1:4. “Шпори” вийшли вперед першими, Бентанкур відзначився на 14 хвилині після кутового. Але “лиси” забили тричі ще у першому таймі, а на 81-ій Барнс зробив рахунок розгромним.

“Ньюкасл” розділив очки з “Борнмутом”, втретє поспіль зігравши 1:1. Сенесі вивів “вишень” вперед на 30 хвилині після подачі з кутового. “Ньюкасл” зрівняв у доданий до першого тайму час: Альмірон вдало зіграв на добиванні.

Щодо інших результатів, то варто відзначити перемогу “Вулвергемптона” в меншості над “Саутгемптоном” (2:1) та звитягу “Фулгема” над “Ноттінгемом” завдяки голам ексгравців “Шахтаря” Манора Соломона та Вілліана.