ЧС-2022. Емболо приніс перемогу Швейцарії над Камеруном

ЧС-2022. Швейцарія мінімально перемогла Камерун | Setanta Sports

Уродженець Камеруну Брель Емболо забив за Швейцарію у ворота команди своєї батьківщини.

Перший тайм поєдинку між Швейцарією та Камеруном завершився з рахунком 0:0. На початку другого тайму Емболо залишився сам у центрі штрафного та влучно пробив по воротах Камеруну.

Нападник одразу підняв руки догори демонструючи, що не буде святкувати гол. Річ у тому, що Емболо народився у Яунде – столиці Камеруну. У дитинстві футболіст переїхав до Базеля, а перед повноліттям отримав паспорт Швейцарії.

“Надзвичайно пишаюся собою. Забити перший гол на чемпіонаті у ворота Камеруну — це мрія. Також хочу відзначити свою команду, ми показали дуже зрілу гру. Вітаю свою команду та всього найкращого для Камеруну”, – сказав Емболо після матчу.

У другому турі чемпіонату світу Швейцарія зіграє проти Бразилії, а Камерун – проти Сербії. Поєдинки відбудуться 28 листопада.