ЧС-2022. Перша сенсація – Саудівська Аравія перемогла Аргентину

ЧС-2022. Аргентина програла Саудівській Аравії

Ударний початок другого тайму від саудитів подарував їм перемогу з рахунком 2:1.

Чемпіонат світу 2022 подарував першу велику сенсацію. До початку поєдинку, мабуть, ніхто не сумнівався у перемозі збірної Аргентини. Мессі та компанія виглядали абсолютними фаворитами матчу. Вже на 10-ій хвилині Аргентина відкрила рахунок – Паредес заробив пенальті, який реалізував Мессі.

Саудівська Аравія досить активно пресингувала суперника та діяла з високою лінією оборони. Аргентинці намагались закидати захисникам за спини та знаходити свої моменти, але нападники “альбіселесте” постійно опинялись в офсайді. Спочатку арбітр скасував гол Мессі, а згодом 2 голи Лаутаро Мартінеса через положення поза грою.

На початку другого тайму Саудівська Аравія, яка за перший тайм не завдала жодного удару, забила двічі. Спочатку відзначився Салех Аль-Шехрі, а згодом Салем ад-Давсарі. Після цього команда Ерве Ренара грала по рахунку та вдало оборонялись, Аргентині так і не вдалось забити вдруге.

Відтак, Саудівська Аравія перемогла Аргентину, завдавши лише 2 удари у площину воріт. А команда Сколарі перервала свою серію з 36 поєдинків поспіль без поразок.