Кубок ліги. “Ньюкасл” переміг “Саутгемптон” у першому матчі півфіналу

24 січня відбувся перший поєдинок півфіналу Кубка англійської ліги між “Саутгемптоном” та “Ньюкаслом”. “Сороки” перемогли з рахунком 1:0.

Перший тайм минув практично без моментів. Можна пригадати лише незарахований м’яч Жоелінтона. Але нападник забив вже у другій половині зустрічі. Бразилець замкнув простріл Ісака фактично у пусті ворота.

Вже за 2 хвилини “Саутгемптон” відіграв один м’яч зусиллями Армстронга, але гол скасували через гру рукою. А вже наприкінці зустрічі Чалета-Цар отримав червону картку за неспортивну поведінку.

У підсумку, мінімальна перемога “Ньюкасла”. Матч-відповідь між цими командами відбудеться 1 лютого, о 22:00. А сьогодні гратиме друга півфінальна пара “Ноттінгем” – “Манчестер Юнайтед”. Ці матчі у прямому етері можна подивитись на Setanta Sports.