Бундесліга. Дортмунд розгромив “Фрайбург”, “Уніон” вийшов на перше місце

4 січня відбулися 6 матчів 19 туру німецької Бундесліги.

“Боруссія” (Дортмунд) – “Фрайбург” – 5:1

Центральний матч ігрового дня вийшов достатньо яскравим, але трохи розчарував відсутністю інтриги. Безглузде вилучення Сілділлії за два порушення протягом двох хвилин залишило “Фрайбург” у меншості на 17 хвилині. А на “Сігнал Ідуна Парку” це фактично означає викидання білого прапора.

Вже за кілька хвилин це підтвердив Ніко Шлоттербек, який після кутового проштовхнув м’яч у ворота колишньої команди. Та “Фрайбург” не здався і до перерви встиг зрівняти рахунок – Гелер вдало підхопив м’яч і з 16 метрів пробив у самісінький кут.

Але в другому таймі все стало на свої місця. У ворота безпорадного “Фрайбурга” посипались голи на будь-який смак, а матч перетворився на шоу. Адеємі знову забив і відзначив це акробатичними трюками, перший гол в Дортмунді нарешті записав на свій рахунок Аллер, а Ройс відзначився промахом тижня, смачно пробивши в поперечку з двох метрів. Голи Брандта і Рейни добили лежачого суперника.

“Уніон” – “Майнц” – 2:1

Берлінський “Уніон” повернувся на перше місце після тривалої перерви. Команда Урса Фішера переграла “Майнц завдяки двом трудовим м’ячам Беренса і Сібачо. В першому таймі було незрозуміло навіщо “Майнц” вийшов на поле, адже у гостей не виходило взагалі нічого. Гол Беренса після подачі Сегуїна справедливо визначив різницю між командами.

Після перерви гра вирівнялась і “Майнц” навіть зрівняв рахунок, та “Уніон” не вперше проявив характер наприкінці матчу і вирвав перемогу. До гри “Баварії” (а може і після неї), саме столична команда очолюватиме турнірну таблицю Бундесліги.

Серед інших матчів варто виділити втрату очок “Лейпцига” в Кельні (0:0), а також впервнену перемогу “Айнтрахта” над “Гертою” (3:0). Завдяки цим результатам щільність в єврокубковій зоні виросла ще більше – перше місце від шостого відділяють всього 5 очок.

• “Бохум” – “Гоффенгайм” – 5:2

Голи:Хофманн, 22, Форстер, 30, Асано, 40, Машович, 69, Брошинскі, 83 – Баумгартнер, 49, Даббур, 77

• “Боруссія” (Менхенгладбах) – “Шальке” – 0:0

Сьогодні тур закриватимуть класичне протистояння “Штутгарта” і “Вердера”, а також битва “Вольфсбурга” та “Баварії”.