Бундесліга. “Боруссія” М втратила перемогу над “Вердером”

У 25 турі Бундесліги “Боруссія” Менхенгладбах не змогла вдома перемогти “Вердер” – 2:2.

Перший тайм команди провели практично без небезпечних моментів. Хоча в середині тайму відкривати рахунок мав Тюрам, але його удар з кількох метрів потягнув голкіпер. Проте Тюрам виправився на початку другого тайму, коли сам протягнув м’яч до лінії штрафного та забив у дальній кут.

А на 65-ій рахунок знову став рівним. Дукш забив у пусті ворота після чудової передачі від Шміта. Вже через 8 хвилин “Боруссія” знову вийшла вперед – Нойгаус опинився на добивання та сильно пробив у кут воріт. “Вердер” зрівняв вже на 89-ій – Дукш оформив дубль.