Бундесліга. “Баварія” не помітила “Боруссію” Д

В суботу 1 квітня пройшли більшість матчів 26 туру Бундесліги. “Баварія” впевнено перемогла дортмундську “Боруссію”, “Уніон” розгромив “Штутгарт”, “Лейпциг” поступився “Майнцу”.

“Баварія” – “Боруссія” Д

Ера Томаса Тухеля на чолі “Баварії” почалася дуже вдало. Мюнхенці знищили головного конкурента і повернули собі перше місце в турнірній таблиці. “Баварія” з перших хвилин почала давити на суперника і вже за половину тайма не залишила “Боруссії” жодних шансів навіть на нічию.

Розпочав все ляп Грегора Кобеля, який залікував свою травму і вперше за кілька тижнів вийшов в основі. Упамекано зі своєї половини поля хотів запустити в прорив Сане, вінгер трохи не встигав, бо Кобель вийшов аж на лінію штрафного, але воротар несподівано махнув ногою повз м’яч. Сане не став добивати його в сітку і переписувати гол на себе, дозволивши повільно закотитись за лінію.

Трохи згодом Томас Мюллер оформив швидкий дубль, двічі вдало зігравши на добиванні фактично в одній і тій самій точці. 3:0 на 23 хвилині на “Альянц Арені” – це вирок.

Одразу після перерви Коман дотягнувся до передачі-удару Сане і довів рахунок до непристойного. На цьому команди могли розвертатись і йти назад у роздягальню. “Баварія”, в принципі, майже так і зробила, кинувши грати. “Боруссія” спробувала хоча б врятувати обличчя і навіть зробила це, забивши 2 м’ячі, але про реальний камбек не йшлося. Мюнхенці повернули собі лідерство і тепер випереджають Дортмунд на 2 очки. До кінця сезону ще 8 турів.

Несподівано в чемпіонську гонку повернувся “Уніон”. Берлінці розгромили “Штутгарт”  і тепер всього на 2 очки відстають від “Боруссії”. І, що важливіше, їхній відрив від 5 місця збільшився до 6 очок після поразки “Лейпцига” від “Майнца”. Ймовірність того, що скромний “Уніон” наступного сезону зіграє в Лізі чемпіонів тепер вкрай висока.

Голи: Коло Муані, пен. 22 – Асано, 14

Сьогодні пройдуть ще 2 поєдинки 26 туру Бундесліги. Матчі “Кельн” – “Боруссія” Менхенгладбах і “Вердер” – “Гоффенгайм” в прямому етері дивіться на Setanta Sports. Оформлюйте підписку на ОТТ-платформі setantasports.com і отримуйте доступ до кожного матчу чемпіонату Німеччини.