ЧС-2022. Бразилія у невимушеному стилі пройшла Південну Корею

Бразилія легко пройшла Південну Корею | Setanta Sports

У черговому матчі 1/8 фіналу чемпіонату світу Бразилія перемогла Південну Корею з рахунком 4:1.

Доля поєдинку була цілком вирішена ще у першому таймі. Бразилія дуже легко створювала моменти біля чужих воріт, а головне – реалізовувала їх. Спочатку відзначився Вінісіус, потім неймар забив з пенальті. Також відзначились Рішарлісон та Пакета.

Цікавішими були танці бразильців після забитих м’ячів. Ще до початку чемпіонату світу гравці зізнались, що заготували по 10 танців на кожен матч. Танцювали усі – навіть головний тренер Тіте.

Корея ж спромоглась на гол престижу у другому таймі, але який. Після удару зі штрафного м’яч підхопив Пек Син Хо та дуже круто пробив здалеку – 4:1. Це перший пропущений гол Аліссона на цьому турнірі.

Цим матчем Бразилія встановила одразу кілька рекордів. Латиноамериканці обійшли збірну Німеччини по голам на ЧС – 236 проти 232, а Тьягу Сілва став найстаршим автором асисту на чемпіонатах світу у 38 років та 74 дні. Окрім того, Бразилія стала першою збірною в історії, яка використала усіх 26 гравців на чемпіонаті світу – на 80 хвилині Аліссона замінив Вевертон.

А ще після гри бразильці розгорнули банер на підтримку своєї легенди – Пеле, яки зараз має проблеми зі здоров’ям.

“Усі знають, що зі здоров’ям Пеле не все добре. Він так багато значить для нас, бразильців, він так багато значить для футболу. Це лише маленьке повідомлення від нашої команди ми молимося, щоб йому стало краще. Ми разом з ним, він не один”, – сказав після гри Аліссон.