ЧС-2022. Бразилія та Португалія – в плей-оф, вогняний матч Камеруну та Сербії та “Save Ukraine”

ЧС-2022. Бразилія та Португалія вийшли у плей-оф | Setanta Sports

У 10-й ігровий день чемпіонату світу Камерун зіграв внічию з Сербією, Гана перемогла Північну Корею, Бразилія здолала Швейцарію, а Португалія – Уругвай.

Камерун зіграв внічию з Сербією у футбольній перестрілці

Африканська збірна активніше розпочала поєдинок та змогла вийти вперед у середині першого тайму. Щоправда, у доданий час Серби завдали перші 2 удари у площину воріт Камеруну та забили 2 голи протягом кількох хвилин.

На старті другого тайму Мітрович зробив рахунок 3:1 на користь Сербії. І вже настала черга Камеруну забивати двічі протягом короткого проміжку часу. На 63-ій відзначився Абубакар, а на 66-ій Чупо-Мотінг. У підсумку – нічия 3:3.

Це перші очки для обох команд на поточному мундіалі. У останньому турі групового етапу Камерун зустрінеться з Бразилією, а Сербія зі Швейцарією.

Чемпіонат світу 2022
Група G, 2 тур
Камерун – Сербія – 3:3
Голи: Кастеллетто, 29, Абубакар, 63, Чупо-Мотінг, 66 – Павлович, 45+1, Мілінковіч-Савіч, 45+3, Мітрович, 53.

Південна Корея відігралась з 0:2, але все ж поступилась Гані

Ще у першому таймі збірна Гани зробила велику заявку на перемогу у матчі. На 24-ій хвилині Салісу вивів африканців вперед, а ще за 10 хвилин відзначився Кудус. Але у другому таймі Корею у гру повернув один з найкращих бомбардирів К-Ліги Чо Ки Син, який відзначився дублем. Але вже за 7 хвилин Кудус оформив дубль, Південна Корея провела в атаці весь наступний час, але так і не змогла поборотись за нічию.

Перемога Гани виводить їх на 2 сходинку групи H, а ось Південна Корея з 1 очком ділить з Уругваєм останнє місце. Азійська команда в останньому турі зустрінеться з Португалією, а Гана намагатиметься “віддати борг” Уругваю за 2010 рік.

Група H, 2 тур
Південна Корея – Гана – 2:3
Голи: Син, 58, 61 – Салісу, 24, Кудус, 34, 68.

Бразилія на класі обіграла Швейцарію та вийшла у плей-оф

Зі сторони здалось, що команда Тіте вирішила не використовувати усю свою силу у матчі зі Швейцарією. Але це не завадило Бразилії здобути перемогу з рахунком 1:0. Єдиний гол у матчі забив Каземіро, півзахиснику вдався чудовий удар на 83-ій хвилині. При цьому суперник “пентакампеонів” знову не завдав жодного удару у площину воріт.

Після цього матчу в активі Бразилії вже 6 очок, які достроково виводять команду у 1/8 фіналу. Поєдинок з Камеруном 2 грудня не буде мати особливого турнірного значення. А ось Швейцарії у матчі з Південною Кореєю потрібно перемагати, аби стовідсотково виходити у наступний етап.

Бразилія – Швейцарія – 1:0
Гол: Каземіро, 83.

Дубль Фернандеша та “Save Ukraine” у матчі Португалія – Уругвай

Інтрига у матчі зберігалась упродовж усього першого тайму. Здавалось, що гра йде до першого забитого голу і ближчими до нього виявились гравці європейської збірної. На 54-ій хвилині Бруну Фернандеш завантажував м’яч на Роналду, але той так і не торкнувся нападника та залетів у ворота. А вже у додатковий час Фернандеш оформив дубль з пенальті.

Але найголовніше, звісно ж, це поява на полі футбольного вболівальника у футболці Супермена з написом “Save Ukraine” та прапором ЛГБТ у руках. Звісно, він не потрапив до трансляції, але увесь світ побачить цю акцію.

Щодо розкладів у групі H, то Португалія цією перемогою забезпечила собі участь у плей-оф, а ось Уругваю з 1 заліковим пунктом в останньому турі обов’язково потрібно перемагати Гану.

Португалія – Уругвай – 2:0
Голи: Фернандеш, 54, 90+3.