“Бенфіка” розтрощила “Брюгге” та вийшла в 1/4 ЛЧ

Лісабонська “Бенфіка” на домашньому полі не залишила шансів “Брюгге” Романа Яремчука – 5:1.

“Орли” почали атакувати з перших хвилин та ще до першого забитого голу не використали кілька реальних можливостей забити. Але вже на 38 хвилині Рафа Сілва прибрав двох захисників та з неробочої ноги пробив у дальній кут. Ще до завершення тайму рахунок став 2:0 – забив Гонсалу Рамуш.

У другому таймі голи посипались зі ще більшою частотою. На 57-ій Рамуш оформив дубль, на 71-ій Жуан Маріу забив з пенальті, а на 77-ій Нерес зробив рахунок 5:0. “Брюгге” зміг відповісти лише красивим голом престижу від Маєра наприкінці матчу.

Українець Роман Яремчук вийшов у стартовому складі бельгійської команди, але зміг відзначитись лише жовто карткою у першому таймі, на 62 хвилині нападника замінили. Поразка 1:5 для “Брюгге” і 1:7 за підсумками двох матчів. “Бенфіка” впевнено проходить у чвертьфінал ЛЧ.