“Баварія” знову перемогла, “Уніон” втратив очки

“Баварія” виграла у “Штутгарта” (2:1) і наздогнала дортмундську “Боруссію”. “Уніон” остаточно відстав від чемпіонської гонки.

“Штутгарт” провів достойний матч проти “Баварії” і навіть міг розраховувати на очки, але клас чемпіона дався взнаки. Головною зіркою першого тайму став Матейс де Лігт, усі геройства якого помістилися у кілька хвилин. Спочатку центрбек виніс м’яч з лінії воріт після кутового і удару Мавропаноса, а трохи згодом сам приклався метрів з 30 і застав зненацька Фабіана Бредлова.

Другий м’яч мюнхенці забили в середині другого тайму. Після стрімкої комбінації Чупо-Мотінг без супротиву розстрілював голкіпера і не схибив.

Свою винагороду за сміливість та активність “Штутгарт” отримав наприкінці матчу. Тьягу Томаш блискучим навісом знайшов голову Переа і той пробив повз Зоммера. Але на цьому подвиги господарів закінчилися.

“Баварія” виграла, наздогнала дортмундську “Боруссію” і тепер має терміново перемикатися на Лігу чемпіонів, адже за кілька днів на мюнхенців чекає матч-відповідь 1/8 фіналу проти ПСЖ.

“Уніон” свій матч проти “Кельна” (0:0) не виграв і остаточно відстав від дуету лідерів. Фарт берлінців вичерпався і вони вже три матчі поспіль втрачають очки. Тільки проблеми у конкурентів дозволяють “Уніону” триматись у трійці.

А хто вчепився за свій шанс, так це “Шальке”. Після чотирьох поспіль нульових нічиїх команда вже двічі перемогла (цього разу – “Бохум”) і тепер не є головним аутсайдером. На даний момент одразу у 4 команд по 19 очок, а “Герта” випереджає цю групу на 1 бал.

Голи: Бельо, 6, Маєр, 46 – Стаге, 16

Сьогодні 23 тур Бундесліги закриватимуть ще 2 поєдинки. Дивіться матчі “Баєр” – “Герта” та “Вольфсбург” – “Айнтрахт” на Setanta Sports.

Щоб не пропустити жодного матчу улюбленої команди, оформлюйте підписку на ОТТ-платформу setantasports.com та насолоджуйтесь футболом світового рівня. А з промокодом MAD2023 ви отримаєте ще один місяць підписки у подарунок.