“Баварія” ще далі відпустила “Баєр” та інші підсумки 24 туру Бундесліги

24 тур Бундесліги

Черговий тур чемпіонату Німеччини збільшив розрив між лідерами сезону. Про втрату очок “Баварії”, перемогу “Баєра” та інші підсумки 24 туру Бундесліги – читайте в огляді Setanta Sports.

“Кельн” – “Баєр”

“Баєр” досить спокійно взяв чергові 3 очки, здолавши одного з аутсайдерів. “Кельн” і сам спростив завдання леверкузенцям, адже з 14 хвилини команда залишилась у меншості (за безглуздий фол червону отримав Ян Тільманн). Якщо до цього господарі хоч якось намагалися відповідати своїми випадами на атаки лідера чемпіонату, то після вилучення вони виключно оборонялися.

Перемогу “Баєру” вкотре принесли його вінгбеки. Ще до перерви Фрімпонг замкнув простріл Грімальдо (Шик ледь помітним доторком допоміг мʼячу дійти до нідерландця), а в другому таймі вже сам Алехандро замкнув скидку від лицьової лінії. Неймовірно важлива перемога, яка збільшила відрив команди Хабі Алонсо вже до 10 очок.

“Фрайбург” – “Баварія”

А все завдяки тому, що “Баварія” свій матч виграти не змогла. Мюнхенці ще в пʼятницю зіграли внічию з “Фрайбургом”, забивши на двох чотири шедевральні мʼячі (2:2). У першому таймі шикарними обвідними ударами з-за меж штрафного майданчику відзначились Гюнтер і Тель, а після перерви Мусіала і Гьолер продемонстрували дива координації у замкненому просторі. Розповідати про ці моменти немає сенсу – їх потрібно бачити.

Загалом же матч вийшов рівним, тому не зовсім правильно буде казати, що це “Баварія” втратила очки. Обидві команди виглядали достойно, мали свої моменти і нічия стала справедливим результатом. Але такої гри мюнхенцям може і не встачити для камбеку в дуелі з “Лаціо” в Лізі чемпіонів.

Інші команди, які йдуть у зоні єврокубків, свої матчі виграли. Дортмундська “Боруссія” здобула непросту перемогу над “Уніоном” (2:0), “Штутгарт” завдяки повноцінному поверненню Гірассі (зробив дубль) здолав “Вольфсбург” (3:2), а “Лейпциг” розгромив “Бохум” (4:1). “Бики” першими пропустили, відігралися ще до перерви, а всередині другого тайму забили тричі за 4 хвилини.

Де дивитись Бундеслігу?

Двадцять пʼятий тур Бундесліги традиційно стартує в пʼятницю поєдинком – “Штутгарт” – “Уніон”. Всі матчі чемпіонату Німеччини будуть доступні на OTT-платформі Setanta Sports, а деякі з них ви також зможете побачити у вільному доступі на телеканалах Setanta Sports та Setanta Sports+.

Підписуйтесь на OTT-платформу Setanta Sports, аби не пропустити найцікавіші поєдинки нового сезону Бундесліги. А з промокодом NEWS24 отримуйте знижку 30%.