Баварія - Реал 2-2
2024 May 01, 10:16 ДП

Перший півфінал цьогорічної Ліги чемпіонів Баварія – Реал повністю виправдав очікування. Футбол світового рівня, камбек, драматична розвʼязка і 4 голи – все це ми мали можливість побачити в останній день квітня на Альянц Арені.

Баварія одразу показала, хто господар на Альянц Арені, створивши кілька гострих моментів біля воріт Луніна. Український голкіпер відпрацював на відмінно, а в середині першого тайму Тоні Кроос помножив на нуль всі намагання мюнхенців. Вихованець Баварії однією передачею розрізав увесь захист суперників, після чого Вінісіус легко переграв Ноєра.

Баварія відігралася одразу по перерві. Спочатку Сане змістився з правого флангу і потужно пробив у ближній кут, а за кілька хвилин Кейн реалізував пенальті за фол Лукаса Васкеса на Мусіалі.

Та виграти мюнхенцям не судилося. Незадовго до фінального свистка Кім завалив Родріго у власному карному майданчику і Вінісіус з точки оформив дубль. За тиждень на Сантьяго Бернабеу команди починатимуть все спочатку.

Результати Ліги чемпіонів, 1/2 фіналу

30.04.2024

Баварія – Реал – 2:2
Голи: Сане, 53, Кейн, 57 (п) – Вінісіус, 24, 83 (п)

Сьогодні відбудеться перший матч у іншій півфінальній парі ЛЧ – дортмундська Боруссія прийматиме ПСЖ. Початок поєдинку – о 22:00 за Києвом.

Матчі-відповіді в обох парах пройдуть вже за тиждень (7-8 травня), а фінал цьогорічної Ліги чемпіонів буде зіграний 1 червня на Вемблі.