“Баварія”, Дортмунд і “Уніон” продовжують перемагати

Сьогодні пройшли чергові 6 матчів Бундесліги. Фаворити свої поєдинки виграли, а у битві претендентів на місце в Лізі чемпіонів перемогу святкував берлінський “Уніон”.

“Баварія” – “Бохум” – 3:0

”Баварія” поступово набирає хід. Серія поганих матчів із посередніми результатами вже в минулому, а на зміну серії з трьох нічиїх прийшли три перемоги поспіль із загальним рахунком 11:2.

Мюнхенці з перших хвилин влаштували справжню облогу воріт “Бохума”. Вони дуже рідко випускали суперника з його половини, але примудрились забити саме у котратаці. Аут “Бохума” біля воріт Зоммера завершився виносом, після чого дві недолугі спроби захисників гостей зіграти в м’яч вивели Мюллера один на один з голкіпером. Томас не з першої спроби, але пройшов Ріманна і відправив м’яч у порожні ворота.

Після перерви господарі отримали простір і знайшли більш традиційний шлях до воріт суперника. Стрімка комбінація просто знищила захист “Бохума”, а Коман ударом поміж ніг Ріманну поставив у ній жирну крапку. Трохи пізніше Гнабрі заробив пенальті і сам його реалізував, оформивши розгромний рахунок. 3:0 і “Баварія” продовжує утримуватись на вершині.

“Вердер” – “Боруссія” (Дортмунд) – 0:2

“Вердер” показав зуби у домашньому матчі з дортмундською “Боруссією”, добряче попсувавши нерви супернику. До перерви бременці могли щонайменше двічі відкривати рахунок, але Кобель відпрацював на відмінно.

“Боруссія” також мала свої моменти в першому таймі, але її зірковий час прийшов вже після перерви. Дортмундці на перших секундах дали зрозуміти, що вони налаштовані рішуче, але Ройсу трохи не пощастило з ударом. Далі тиск на ворота Павленки тільки наростав і всередині тайму він трансформувався у гол Байно-Гіттенса. М’яч Брандта за кілька хвилин до фінального свистка убезпечив “Борусію” від катастрофи, яка сталася в першому колі. Нагадаємо, тоді “Вердер” тричі забив після 89 хвилини і витягнув програний матч.

Відзначимо також вольову  перемогу “Уніона” в центральному матчі туру. Берлінці були ефективнішими за “Лейпциг” і своєю роботою на полі заслужили бажані 3 очки. А м’яч Яніка Габерера, який зрівняв рахунок, має претендувати щонайменше на гол місяця.Так прикластися з льоту після розіграшу кутового – це фантастика.

Голи: Генріхс, 24 – Габерер, 61, Кнохе, пен. 71

Завтра 20 тур Бундесліги закриватимуть матчі “Герта” – “Боруссія” (Менхенгладбах) та “Кельн” – “Айнтрахт”. Дивіться ці поєдинки чемпіонату Німеччини ексклюзивно на Setanta Sports.