Баєр вперше в історії виграв Бундеслігу

Баєр чемпіон Німеччини

Баєр – чемпіон Німеччини. Те, про що говорили протягом останніх тижнів, нарешті стало реальністю.

Баєр – Вердер

Щоб стати чемпіоном тут і зараз Баєру достатньо було виграти свій матч, не оглядаючись на конкурентів. Зважаючи, що гра проти Вердера проходила на БайАрені, кращої можливості оформити титул було годі й придумати.

І Леверкузен використав шанс на всі 100%. Команда Хабі Алонсо не залишила шансів супернику, розгромивши його з рахунком 5:0. На перших хвилинах відчувалось хвилювання господарів, але в середині тайму вони заробили пенальті, який реалізував Боніфас, і все стало зрозуміло.

Після перерви Баєр знищив бременців, а вболівальники вибігли на поле, не дочекавшись фінального свистка. Вірц встановив рахунок 5:0 за 30 секунд до кінця основного часу і натовп одразу полився на газон. Арбітр зрозумів, що відновити гру буде дуже важко і просвистів про закінчення матчу.

Відтепер ніякого “Неверкузена“! Хіба що “НеверЛузен“, адже Баєр не просто став чемпіоном вперше у своїй історії, а й повторив рекорд Ювентуса, не програючи 43 матчі поспіль.

Баварія і Штутгарт могли дещо зіпсувати святкування Баєру. Якби вони синхронно програли, Леверкузенці стали б чемпіонами навіть не виходячи на поле, а це, погодьтесь, дещо псує атмосферу та можливість розділити момент тріумфу з фанатами.

Проте і Баварія, і Штутгарт свої матчі виграли. Мюнхенці не без проблем дотиснули Кельн (2:0), а шваби ще до перерви влаштували розгром Айнтрахту (3:0), остаточно вбивши його надії на боротьбу за зону ЛЧ.

Бохум – Гайденгайм – 1:1
Голи: Шлоттербек, 90 – Шлоттербек, 81 (аг)

Де дивитись Бундеслігу?

Тридцятий тур Бундесліги традиційно стартує вже цієї пʼятниці, а його центральний матч пройде в неділю – новий чемпіон Баєр завітає в Дортмунд.

Всі матчі чемпіонату Німеччини будуть доступні на OTT-платформі Setanta Sports, а деякі з них ви також зможете побачити у вільному доступі на телеканалах Setanta Sports та Setanta Sports+. Підписуйтесь на OTT-платформу Setanta Sports, аби не пропустити найцікавіші поєдинки нового сезону Бундесліги. А з промокодом NEWS24 отримуйте знижку 30%.