“Баєр” розгромив “Герту”, “Вольфсбург” і “Айнтрахт” зіграли внічию

В останніх двох матчах 23 туру Бундесліги “Баєр” впевнено обіграв “Герту” (4:1), а “Вольфсбург”  і “Айнтрахт” переможця не визначили (2:2).

Леверкузенський “Баєр” без особливих проблем розібрався з “Гертою”, продовживши серію її виїзних поразок до 7 матчів. Підопічні Хабі Алонсо повністю переграли суперника в першому таймі, не дозволяючи йому навіть думати про атаку.

Комфортну перевагу леверкузенцям забезпечили м’ячі Адлі і Фрімпонга, забиті з кількох метрів. Як не намагалися захисники “Герти” блокувати ці удари на лінії воріт, зробити це якісно вони не встигали.

В другому таймі побиття продовжилось, але забивав не тільки “Баєр”. Господарі привезли собі необов’язковий пенальті і дозволили Люкебакіо забити гол престижу. Ця перемога допомогла Леверкузену вибратись у верхню половину таблиці, але до єврокубків ще далеко – 8 очок до шостого місця.

В останньому матчі туру “Айнтрахт” міг підтягнутися до зони Ліги чемпіонів, але не втримав перемогу над “Вольфсбургом”. Франкфуртці реалізували обидва свої удари в площину воріт, а “вовки” хоч і виглядали трохи краще, також на перемогу не награли.

“Айнтрахт” виграв всього 1 із 4 останніх матчів і вже відстає від п’ятого місця на 3 очки. Якщо команда не знайде свою гру у найближчих турах, то поїде потяг не тільки Ліги чемпіонів, а й Ліги Європи.

Бундесліга. 23 тур

05.03.2023

• “Баєр” – “Герта” – 4:1

Голи: Азмун, 12, Фрімпонг, 21, Діабі, 60, Адлі, 73 – Люкебакіо, пен. 67

• “Вольфсбург” – “Айнтрахт” – 2:2

Голи: Мармуш, 10, Герхардт, 43 – Коло Муані, 22, Ндіка, 26

В наступному турі Бундесліги, який стартує 10 березня, на нас чекає надзвичайно принципове Рурське дербі. Дивіться матч “Шальке” – “Боруссія” (Дортмунд), а також інші поєдинки чемпіонату Німеччини в прямому етері ексклюзивно на Setanta Sports.

Щоб не пропустити жодного матчу улюбленої команди, оформлюйте підписку на ОТТ-платформу setantasports.com та насолоджуйтесь футболом світового рівня. А з промокодом MAD2023 ви отримаєте ще один місяць підписки у подарунок.