ЧС-2022. Аргентина – перший фіналіст, Мессі встановив кілька рекордів

У першому півфіналі чемпіонату світу Аргентина впевнено перемогла Хорватію – 3:0.

У перші пів години команди були максимально неактивними, катаючи м’яч у середині поля. Імпульсу грі додав Хуліан Альварес, який на 33 хвилині увірвався у штрафний майданчик Хорватії, де проти нього сфолив Домінік Ливакович. Пенальті впевнено реалізував Мессі.

Ще через 5 хвилин Альварес підібрав м’яч біля центрального кола та протягнув його, ніби у грі FIFA. Аргентинця не зміг зупинити жоден гравець перед ним та навіть голкіпер хорватів – 2:0. Вже у другому таймі Мессі на фланзі розібрався з Гвардіолом та віддав на Альвареса, а той зробив рахунок розгромним.

Хорватія створила кілька моментів, але жодного насправді стовідсоткового. В більшості команда Златко Далича намагалась вразити ворота суперника здалеку, але це не принесло жодного результату.

У цьому поєдинку Ліонель Мессі встановив одразу кілька рекордів:

• Аргентинець провів 14 матчів на чемпіонатах світу з результативними діями та за цим показником обійшов Роналдо
  • Мессі обійшов Батістуту за кількістю голів за Аргентину на чемпіонатах світу – 11
  • Також Ліонель наздогнав Лотара Матеуса за кількістю поєдинків на мундіалях – 25, а у фіналі може стати одноосібним рекордсменом

Фінал чемпіонату світу відбудеться у неділю, 18 грудня. Суперник Аргентини визначиться завтра у протистоянні Марокко та Франції.