“Аль-Наср” без Роналду розніс “Інтер” Маямі з фантастичним голом Лапорта

Аль-Наср без Роналду розбив Інтер Маямі Мессі

У товариському поєдинку, де мали зіграти Мессі та Роналду, “Аль-Наср” здобув впевнену перемогу над “Інтером” Маямі.

Очікування від матчу

Про поєдинок “Аль-Наср” – “Інтер” Маямі було оголошено ще у грудні 2023 року. Ця новина феєрично сприйнялась багатомільйонною аудиторією вболівальників Ліонеля Мессі та Кріштіану Роналду. Адже ці два легендарних футболісти мали знову зустрітись на полі.

Цей матч прозвали “Останнім танцем”, адже очікувалось, що поєдинок стане останнім, коли аргентинець та португалець будуть змагатись між собою на футбольному полі. Історія їх зустрічей дуже багата, адже в свій час вони виступали за “Барселону” та “Реал”. Але зараз побачити їх гру один проти одного в офіційних матчах практично неможливо.

Чому Роналду не зіграв проти Мессі

Але всі очікування вболівальників були зруйновані за кілька днів до гри, коли головний тренер аравійців Луїш Каштру повідомив, що Роналду не встигає відновитись до цього поєдинку.

“Ми не побачимо дуелі Мессі проти Роналду. Кріштіану перебуває на заключній стадії відновлення перед тим, як повернутися в загальну групу. Він не зможе взяти участь у матчі”, – сказав наставник команди.

“Аль-Наср” – “Інтер” Маямі

Хоч і без великого підтексту у вигляді протистояння Мессі та Роналду, матч таки відбувся. І для американської команди, яка загалом невдало проводить турне в Азії, виявився провальним. При цьому у стартовому складі “Інтера” Маямі вийшли зіркові Жорді Альба, Серхіо Бускетс та Луїс Суарес. А також український захисник Сергій Кривцов, який провів на полі усі 90 хвилин. Мессі ж з’явився на заміну лише 83 хвилині.

Але до цього моменту доля матчу вже давно була вирішена. Все розпочалось з голу Отавіу вже на 3 хвилині після кількох помилок захисників “Інтера”. Вже на 10 хвилині Таліска, який у підсумку зробив хет-трик, подвоїв перевагу своєї команди. А ще за 2 хвилини Емерік Лапорт забив просто неймовірний гол зі штрафного зі своєї частини поля. Це просто потрібно побачити.

У підсумку “Аль-Наср” забив ще тричі у другому таймі та святкував перемогу з рахунком 6:0. Команда Бекхема все ще не знає перемог у товариських матчах у міжсезоння.

Товариський матч

01.02.2024

Аль-Наср” – “Інтер” Маямі – 6:0
Голи: Отавіу, 3, Таліска, 10, 51 (пен.), 73, Лапорт, 12, Маран, 68

Де дивитись матчі Кріштіану Роналду?

Нагадаємо, що матчі Саудівської Про ліги (зокрема і “Аль-Насра”) доступні на setantasports.com, а також на телеканалах Setanta Sports.

Оформлюйте підписку на ОТТ-платформу Setanta Sports, щоб мати повний доступ до всіх поєдинків за участю Кріштіану Роналду, Бензема, Фірміно та інших зірок світового футболу.