8 голів “Баварії”, перемога “Баєра” та інші підсумки 25 туру Бундесліги

Баварія - Майнц 8-1

Цього тижня в чемпіонаті Німеччини обійшлося без сюрпризів – перші 6 команд виграли свої матчі. Про неймовірний розгром “Баварії”, перемогу на класі від “Баєра” та інші підсумки 25 туру Бундесліги – читайте в огляді Setanta Sports.

“Баєр” – “Вольфсбург”

“Баєру” в другому матчі поспіль пощастило опинитися в більшості ще до перерви. Захисник “Вольфсбурга” Моріц Єнц встиг отримати дві жовті картки за перші півгодини гри і залишив команду на призволяще. Якщо до цього “вовки” хоч якось відповідали на атаки лідера чемпіонату, то після вилучення вся їхня активність біля чужих воріт перетворилася в ніщо – 0 ударів по воротах за наступні 60 хвилин.

“Баєр” хоч і нарощував тиск, втім розгромити суперника не зміг. Перший мʼяч леверкузенці забили ще до перерви (все по класиці – Телла замкнув навіс Грімальдо), а от другого довелося чекати аж до компенсованого часу. Вірц, який отримав відпочинок посеред тижня, реалізував один зісвоїх численних моментів.

“Баварія” – “Майнц”

“Баварія” і без вилучень розібрала на молекули “Майнц”. Мюнхенці, які посеред тижня розгромили непоступливий “Лацію” (3:0), цього разу забили одразу 8 мʼячів. Про масштаб катастрофи в обороні “Майнца” красномовно говорить те, що 7 голів були забиті з меж воротарського майданчика.

Четвертим хет-триком в дебютному сезоні відзначився Гаррі Кейн. Наразі у нього 30 голів в чемпіонаті. До рекорду Роберта Левандовського залишилось 11 забитих мʼячів і 9 турів.

Проте, як не дивно, найкрасивішим голом матчу став єдиний мʼяч гостей – Надім Амірі розрядив гармату метрів з 28.

В інших матчах також обійшлося без сюрпризів. Усі 6 команд, що йдуть в єврокубковій зоні, виграли свої поєдинкм і трохи відірвалися від конкурентів. “Штутгарт” і “Лейпциг” з однаковим рахунком 2:0 здолали “Уніон” і “Дармштадт” відповідно. Дортмундська “Боруссія” в Бремені швидко забила 2 мʼячі “Вердеру”, ще до перерви залишилась у меншості і не без проблем, але втримала перемогу (2:1). “Айнтрахт” розібрався з “Гоффенгаймом” і на певний час відчепив його від зазіхань на шосте місце – розрив між командами зріс до 7 очок.

Результати 25 туру Бундесліги

Баєр” – “Вольфсбург” – 2:0
Голи: Телла, 37, Вірц, 86
Вилучення: Єнц, 28 (“Вольфсбург”)

Баварія” – “Майнц” – 8:1
Голи: Кейн, 13, 45+7, 70 Горецка, 20, 90+2, Мюллер, 47, Мусіала, 61, Гнабрі, 66 – Амірі, 31

Штутгарт” – “Уніон” – 2:0
Голи: Гірассі, 19, Фюріх, 65
Вилучення: Шафер, 69 (“Уніон”)

“Вердер” – “БоруссіяД – 1:2
Голи: Нжинма, 70 – Мален, 21, Санчо, 38
Вилучення: Забітцер, 45+1 (“Боруссія” Д)

Лейпциг” – “Дармштадт” – 2:0
Голи: Ішервуд, 1 (аг), Баумгартнер, 50

Айнтрахт” – “Гоффенгайм” – 3:1
Голи: Кох, 32, Діна, 50, Гьотце, 64 – Брукс, 6
Вилучення: Брукс, 22, Кабак, 78 (“Гоффенгайм”)

Де дивитись Бундеслігу?

Двадцять шостий тур Бундесліги традиційно стартує в пʼятницю поєдинком – “Кельн” – “Лейпциг”. Також нагадаємо, що у вівторок, 12 березня, пройде перенесений чвертьфінал Кубка Німеччини “Саарбрюкен” – “Боруссія” М.

Всі матчі чемпіонату Німеччини будуть доступні на OTT-платформі Setanta Sports, а деякі з них ви також зможете побачити у вільному доступі на телеканалах Setanta Sports та Setanta Sports+. Підписуйтесь на OTT-платформу Setanta Sports, аби не пропустити найцікавіші поєдинки нового сезону Бундесліги. А з промокодом NEWS24 отримуйте знижку 30%.