Germany destroyed Scotland at Euro-2024

Матч-відкриття Євро-2024 Німеччина – Шотландія видався дуже результативним і приніс чимало позитивних емоцій господарям турніру.

Збірна Німеччини з перших секунд показала, хто тут господар, втиснувши шотландців у їхній штрафний майданчик. Шалений тиск німців призвів до того, що питання про переможця було зняте вже до 20-ї хвилини гри.

Спочатку Флоріан Вірц більярдним ударом з лінії штрафного майданчика відкрив рахунок, а трохи згодом Джамал Мусіала завершив одну з численних комбінацій вже в кількох метрах від воріт суперника. Остаточно добив надії шотландців епізод наприкінці тайму. Портеус ледь не зламав ногу Гюндогану і побачив перед собою червону картку. Гаверц з точки забив третій мʼяч.

Після перерви побиття збірної Шотландії продовжилося. Фюллькруг, який вийшов на заміну, поклав два голи за 5 хвилин, але другий з них арбітр не зарахував. Після цього німці дещо скинули оберти і несподівано отримали мʼяч у свої ворота – Рюдігер невдало зіграв головою.

Та останнє слово залишилось за господарями. Джан потужним пострілом поставив крапку в цій грі, встановивши фінальний рахунок 5:1. Оце так матч-відкриття.

Євро-2024. Група А

14.06.2024

Німеччина – Шотландія – 5:1
Голи: Вірц, 10, Мусіала, 19, Гаверц, 45+1 (п), Фюллькруг, 68, Джан, 90+3 – Рюдігер, 87 (аг)
Вилучення: Портеус, 44 (Шотландія)

Інший матч групи А Євро-2024 Угорщина – Швейцарія, як поєдинки групи В, відбудеться завтра.