Belgium - Romania 2-0

Матч Бельгія – Румунія закрив другий тур Євро-2024. Підопічні Доменіко Тедеско впевнено перемогли (2:0) і вкрай заплутали ситуацію в групі.

Збірна Бельгії непогано провела матч проти Румунії, але довгий час знаходилася у підвішеному стані. Для першого голу їм знадобилося менше 80 секунд, а другий довелося чекати ще 80 хвилин.

Стартова метушня на половині поля румунів завершилася скидкою Лукаку і потужним ударом Тілеманса з лінії штрафного майданчика. Однак такий початок не нокаутував підопічних Йорданеску. Попри загальну перевагу Бельгії вони знаходили свої моменти і кілька разів були близькими, щоб зрівняти рахунок.

Всі питання щодо переможця зняв Де Брюйне, який на 80-й хвилині перетворив на гол банальний винос від Кастельса. Кевін у боротьбі з захисником в один дотик проштовхнув мʼяч повз голкіпера, встановивши фінальний рахунок 2:0. Трохи раніше свій мʼяч забив Ромелу Лукаку, але вже втретє на цьому турнірі арбітр його не зарахував. Цього разу – через положення поза грою.

Після закінчення матчу Бельгія – Румунія всі команди групи Е мають по 3 очки. Через гіршу різницю голів збірна України йде останньою і тільки перемога над Бельгією забезпечить їй вихід у плей-оф. Цікаво, що румуни та словаки в разі нічиєї гарантовано разом вийдуть в 1/8.