Сенсаційні поразки “Фінікса” і “Оклахоми” та інші результати НБА

Орландо - Фінікс. Результати НБА 29 січня

Цієї ночі в НБА пройшло всього 5 поєдинків, але деякі з них завершились досить несподівано. Про матч “Орландо” – “Фінікс” та інші новини НБА 29 січня читайте в огляді Setanta Sports.

“Орландо” – “Фінікс” – 113:98

Девін Букер провів черговий топ-матч за “Фінікс”, але це не допомогло його команді перемогти “Орландо”. “Санз” потужно стартували, розірвавши суперника в першій чверті, але за дві наступні розгубили майже всю перевагу. Остання чверть взагалі перетворилася на катастрофу – “Меджик” видали фантастичний відрізок (21:2) і забезпечили собі комфортну перемогу задовго до сирени.

Єдина світла пляма на сонці – виступ Букера, в активі якого 44 очки. У трьох останніх матчах поспіль Девін набирає 40+. Лідер “Орландо” Паоло Банкеро настріляв всього 26 очок.

“Детройт” – “Оклахома” – 120:104

“Оклахома”, яка очолила Західну конференцію після провалу “Міннесоти”, несподівано поступилася найгіршій команді ліги “Детройту”. Починалося все традиційно для “Пістонз” – вони без шансів програли першу чверть і оговтались тільки всередині другої. Господарі поступово вирівняли становище і несподівано самі пішли у відрив. Останнє, що залишалося зробити “Детройту” – не провалитися наприкінці поєдинку, з чим вони блискуче впорались.

Як і у випадку з Букером, найкращим гравцем матчу став представник команди, що поступилася. Мова про Гілджиса-Александера, який набрав 31 очко. У переможців відзначаємо Джейдена Дурена – 22 очки і 21 підбирання.

Результати регулярного чемпіонату НБА

29 січня

• “Детройт” – “Оклахома” – 120:104 (24:31, 46:30, 30:25, 20:18)
  • “Індіана” – “Мемфіс” – 116:110 (23:27, 28:26, 41:29, 24:28)
  • “Атланта” – “Торонто” – 126:125 (34:26, 23:35, 40:34, 29:30)
  • “Орландо” – “Фінікс” – 113:98 (26:37, 25:19, 31:29, 31:13)
  • “Портленд” – “Чикаго” – 96:104 (23:26, 19:27, 33:23, 21:28)

Де дивитись НБА?

В ніч на 29 січня пройдуть одразу 12 поєдинків регулярного чемпіонату. Дивіться матчі НБА в прямому етері на OTT-платформі Setanta Sports. Оформлюйте підписку на Setanta Sports лише за 109 гривень на місяць та отримайте доступ до великої кількості спортивних трансляцій: НБА, АПЛ, Бундесліга, Формула 1, УПЛ, UFC та багатьох інших турнірів.