“Сакраменто” переміг “Бруклін”, вогняна розвʼязка в Мілвокі та інші результати НБА

Мілвокі - Чикаго. Результати НБА 12 грудня

Після закінчення Внутрішньосезонного турніру НБА час повертатися до рутини регулярного чемпіонату. Матч “Сакраменто” – “Бруклін” та інші новини НБА 12 грудня в огляді Setanta Sports.

“Мілвокі” – “Чикаго” – 133:129 OT

Перший матч “Мілвокі” після болючого вильоту з Внутрішньосезонного турніру НБА вийшов непростим, але завершився перемогою “Бакс”. Команді Янніса вдалося зупинити “Чикаго”, який набрав хороший хід – 4 перемоги поспіль.

“Мілвокі” традиційно захопив ініціативу з перших секунд і контролював хід поєдинку. “Бакс” то відривались від суперника, то підпускали його ближче, а в останній чверті навіть дозволили кілька разів зрівняти рахунок. Востаннє це сталося за 4 секунди до сирени, коли головний герой “Буллз” Демар Дерозан перевів гру в овертайм.

На початку ОТ “Чикаго” вперше і востаннє в цьому матчі вийшли вперед. Господарі відповіли на це ривком 8:0 і більше не ставили свою перемогу під сумнів.

На рахунку Янніса Адетокунбо в цьому матчі 32 очки та 12 підбирань. Одразу двоє гравців “Чикаго” перевершили цей результат – вже згаданий Дерозан настріляв 41 бал + 11 передач, а у Кобі Вайта 33 очки.

“Сакраменто” – “Бруклін” – 131:118

“Сакраменто” нашого Олексія Леня також довелося серйозно попрацювати, щоб перервати триматчеву переможну серію “Брукліна”. “Королі” взяли приклад з “Мілвокі”, здобули перевагу на перших же секундах гри і далі поступово її розвивали. У “Брукліна” не було жодних шансів повернутися в гру, а останні хвилини стали для “Кінгз” легкою прогулянкою.

Найбільший вклад у перемогу зробили ДеʼАарон Фокс (29 очок) та Кіган Маррей (24). Олексій Лень продовжує лікуватись і в заявку “Королів” поки не потрапляє.

Результати регулярного чемпіонату НБА

12.12.2023

“Детройт” – “Індіана” – 123:131 (36:33, 25:33, 32:32, 30:33)

“Орландо” – “Клівленд” – 104:94 (22:29, 29:25, 30:15, 23:25)

“Філадельфія” – “Вашингтон” – 146:101 (43:27, 32:19, 37:21, 34:34)

“Шарлотт” – “Маямі” – 114:116 (24:29, 26:30, 27:30, 37:27)

“Атланта” – “Денвер” – 122:129 (36:28, 26:37, 24:38, 36:26)

“Нью-Йорк” – “Торонто” – 136:130 (35:35, 31:25, 32:37, 38:33)

“Мемфіс” – “Даллас” – 113:120 (24:29, 27:38, 28:29, 34:24)

“Мілвокі” – “Чикаго” – 133:129 OT (37:32, 37:33, 17:24, 27:29, 15:11)

“Новий Орлеан” – “Міннесота” – 121:107 (29:29, 30:23, 31:34, 31:21)

“Оклахома” – “Юта” – 134:120 (34:20, 32:32, 45:23, 23:45)

“Г’юстон” – “Сан-Антоніо” – 93:82 (19:21, 32:26, ​​18:15, 24:20)

“Сакраменто” – “Бруклін” – 131:118 (26:18, 28:30, 44:37, 33:33)

“Кліпперс” – “Портленд” – 132:127 (43:32, 23:33, 39:34, 27:28)

Де дивитись НБА?

Цієї ночі пройдуть ще 5 матчів регулярного чемпіонату. Дивіться поєдинки НБА в прямому етері на OTT-платформі Setanta Sports. Оформлюйте підписку на Setanta Sports лише за 109 гривень на місяць та отримайте доступ до великої кількості спортивних трансляцій: НБА, АПЛ, Бундесліга, Формула 1, УПЛ, UFC та багатьох інших турнірів.