Результати плей-ін НБА: Філадельфія проповзла в плей-оф, Чикаго вибив Атланту

Результати НБА 18 квітня

В ніч на 18 квітня визначився ще один учасник плей-оф НБА. Результати плей-ін НБА в огляді Setanta Sports.

Філадельфія – Маямі – 105:104

Після Лейкерс свою путівку в плей-оф вигризла і Філадельфія. 76-ті поступалися протягом більшої частини поєдинку з Маямі, але встигли перевернути ситуацію на свою користь.

Перша чверть пройшла досить рівно, а вже в другій Гіт пішли вперед і відірвались на 12 очок. Поступово ця перевага розтанула і останню хвилину ігрового часу команди відкрили за рівного рахунку 96:96. І тут вже надійніше відпрацювала Філадельфія, яка заробила 5 очок поспіль і далі захищала цей гандикап.

Лідер господарів Джоель Ембіід набрав скромні 23 очки і 15 підбирать. Тайлер Хірро зміг його перевершити (25 очок), та це не допомогло Маямі.

Чикаго – Атланта – 131:116

Атланта не змогла зупинити своє падіння і завершила свій постсезон на першому ж матчі. Команда, яка програла останні 6 матчів регулярного сезону, вже у першій чверті віддала і цей матч плей-ін.

Чикаго знищив суперника на перших хвилинах і закрив чверть із відривом у 18 очок. У другій чверті Атланта ледь не відігралась, але третю знову провалила і на цьому все закінчилося. Останній відрізок гри можна вважати виставковим прощанням Гокс із цим сезоном.

Свій найкращий матч в карʼєрі цієї ночі провів Кобі Вайт – на його рахунку 42 очки. Ще 24 (+12 підбирань) Буллз приніс Нікола Вучевич. Дежонте Мюррей відповів на це 30 балами.

Результати НБА. Плей-ін

18.04.2024

• Філадельфія – Маямі – 105:104 (22:23, 17:28, 30:23, 36:30)
  • Чикаго – Атланта – 131:116 (40:22, 33:45, 37:25, 21:24)

Останні два учасники цьогорічного плей-оф визначаться в ніч на 20 квітня. Одну путівку розіграють Маямі та Чикаго, а іншу – Новий Орлеан і Сакраменто нашого Олексія Леня.

Де дивитись плей-оф НБА?

Вже в ніч на 21 квітня стартує плей-оф НБА поєдинком Клівленд – Орландо. Дивіться матчі НБА в прямому етері на OTT-платформі Setanta Sports, а також на телеканалах Setanta Sports і Setanta Sports+.