Результати НБА: “Мілвокі” переміг “Міннесоту”, “Денвер” здолав “Портленд”

Мілвокі переміг Міннесоту та інші результати НБА

В ніч на 24 лютого відбулись 10 поєдинків регулярного сезону НБА. Результати НБА в огляді Setanta Sports.

“Міннесота” – “Мілвокі” – 107:112

“Мілвокі” переміг “Міннесоту”, видавши фантастичну третю чверть. До великої перерви “Бакс” поступались супернику з різницею в 6 очок, але останню чверть розпочинали з перевагою у 17. “Тімбервулвз” так і не змогли відігратись, хоча були досить близькі до цього.

Найрезультативнішим гравцем матчу став лідер “Мілвокі” Янніс Адетокунбо, який набрав 33 очки, виконав 13 підбирань та 5 передач. У складі “Міннесоти” виділився Ентоні Едвардс, на рахунку якого 28 очок, 9 підбирань та 5 передач.

“Портленд” – “Денвер” – 112:127

“Денвер” переважав “Портленд” протягом усього матчу, після двох чвертей рахунок був вже 63:48 на користь “Наггетс”. Максимум, який вдався “Трейл Блейзерс” у другій половині гри – в певний момент скоротити відставання до 10 очок. Але все ж господарі зазнали сьомої поразки поспіль.

Форвард “Денвера” Майкл Портер набрав у матчі 34 очки, виконав 12 підбирань та 1 передачу. А Нікола Йокич оформив трипл-дабл: 29 очок, 15 підбирань та 14 передач. У “Портленда” найрезультативнішим став Джерамі Грант, на рахунку якого 25 очок, 2 підбирання та 4 передачі.

Результати НБА

24.02.2024

• “Атланта” – “Торонто” – 121:123 (22:33, 42:32, 26:31, 31:27)
  • Філадельфія” – “Клівленд” – 104:97 (25:25, 28:25, 21:20, 30:27)
  • “Мемфіс” – “Кліпперс” – 95:101 (29:29, 30:24, 16:26, 20:22)
  • “Новий Орлеан” – “Маямі” – 95:106 (24:31, 34:27, 22:26, 15:22)
  • Оклахома” – “Вашингтон” – 147:106 (41:28, 39:29, 37:24, 30:25
  • Г’юстон” – “Фінікс” – 114:110 (20:28, 37:24, 32:24, 25:34)
  • “Міннесота” – “Мілвокі” – 107:112 (27:31, 30:20, 13:36, 37:25)
  • Голден Стейт” – “Шарлотт” – 97:84 (22:15, 21:14, 30:23, 24:32)
  • “Портленд” – “Денвер” – 112:127 (20:25, 28:38, 29:32, 35:32)
  • Лейкерс” – “Сан-Антоніо” – 123:118 (30:26, 36:33, 31:31, 26:28)

Де дивитись НБА?

Цієї ночі в НБА відбудеться ще 3 поєдинки регулярного сезону НБА. Дивіться матчі НБА в прямому етері на OTT-платформі Setanta Sports, а також на телеканалах Setanta Sports і Setanta Sports+.

Оформлюйте підписку на Setanta Sports лише за 109 гривень на місяць та отримайте доступ до великої кількості спортивних трансляцій: НБА, АПЛ, Бундесліга, Формула 1, УПЛ, UFC та багатьох інших турнірів. А з промокодом NEWS24 отримуйте знижку 30%.