Результати НБА: “Сакраменто” програв, “Лейкерс” обіграв “Мілвокі” в ОТ

"Мілвокі" обіграв "Лейкерс" та інші результати НБА

В ніч на 24 березня відбулось 4 поєдинки регулярного сезону НБА. Результати НБА в огляді Setanta Sports.

“Мілвокі” – “Лейкерс” – 124:128 ОТ

“Мілвокі” та “Лейкерс” видали потужний та рівний поєдинок. “Бакс” швидко вирвались вперед завдяки результативній першій чверті та тримали комфортну різницю дуже тривалий час. За 8 хвилин до завершення “Лейкерс” відставали на 19 очок, але змогли зрівняти рахунок. Перший овертайм також завершився внічию, а ось другий вже був на користь команди з Лос-Анджелеса.

Ентоні Девіс з “Лейкерс” встановив особистий рекорд, зігравши майже 52 хвилини. За цей час він заробив 34 очки, виконав 23 підбирання та 2 передачі. А у “Мілвокі” трипл-дабл оформив Янніс Адетокунбо: 29 очок, 21 підбирання, 11 асистів.

“Сакраменто” – “Даллас” – 96:132

“Сакраменто” після перемоги над “Філадельфією” без шансів поступився “Далласу”. У першій половині гра була ще більш-менш рівною, але після великої перерви перевага гостей стала очевидною, що вилилось у перемогу з різницею у 36 очок.

Найрезультативнішим гравцем став лідер “Меверікс” Лука Дончич, який набрав 28 очок. Також на його рахунку 11 підбирань та 6 передач. У “Кінгз” 18 очок, 5 підбирань та 3 передачі оформив Де’Аарон Фокс. А українець Олексій Лень за понад 11 хвилин на паркеті заробив 5 очок, виконав 3 підбирання та 1 асист.

Результати НБА

27.03.2024

• “Маямі” – “Голден Стейт” – 92:113 (26:24, 29:29, 20:32, 17:28)
  • “Мілвокі” – “Лейкерс” – 124:128 ОТ (32:16, 26:26, 30:32, 13:27, 16:16, 7:11)
  • “Новий Орлеан” – “Оклахома” – 112:119 (34:33, 24:40, 32:23, 22:23)
  • “Сакраменто” – “Даллас” – 96:132 (28:31, 25:27, 23:38, 20:36)

Де дивитись НБА?

Цієї ночі в НБА відбудеться ще 12 поєдинки регулярного сезону НБА. Дивіться матчі НБА в прямому етері на OTT-платформі Setanta Sports, а також на телеканалах Setanta Sports і Setanta Sports+.