Результати НБА: “Денвер” здолав “Міннесоту”, Грін набрав 42 очки

Денвер переміг Міннесоту та інші результати НБА

В ніч на 20 березня відбулись 5 поєдинків регулярного сезону НБА. Результати НБА в огляді Setanta Sports.

“Вашингтон” – “Г’юстон” – 114:137

Перша частина поєдинку між “Вашингтоном” та “Г’юстоном” була досить рівною. Багато в чому визначальною стала третя чверть, де “Рокетс” перемогли суперника з рахунком 41:25. У підсумку гості довели матч до впевненої перемоги.

Великий вклад у цю звитягу належить захиснику “Г’юстона” Джелейну Гріну, який встановив особистий рекорд сезону, набравши 42 очки. Також на його рахунку 10 підбирань та 3 передачі. У “Вашингтона” найрезультативнішим став Джастін Шампаньї з 16 очками, 8 підбираннями та 2 асистами.

“Міннесота” – “Денвер” – 112:115

“Денвер” зі старту захопив ініціативу у поєдинку з “Міннесотою”. Після першої чверті “Наггетс” мали +7, а на велику перерву йшли з перевагою у 15 очок. Щоправда, третя чверть нівелювала старання, адже “Тімбервулвз” відіграла різницю. Проте це все ж не допомогло господарям перемогти.

Лідер “Денвера” Нікола Йокич став найрезультативнішим гравцем матчу з 35 очками, 16 підбираннями та 2 передачами. У складі “Міннесоти” варто відзначити Ентоні Едвардса з 30 очками 8 підбираннями та 8 асистами.

Результати НБА

20.03.2024

• “Вашингтон” – “Г’юстон” – 114:137 (36:39, 21:21, 25:41, 32:36)
  • Орландо” – “Шарлотт” – 112:92 (27:17, 40:15, 24:33, 21:27)
  • “Бруклін” – “Новий Орлеан” – 91:104 (21:27, 24:37, 24:21, 22:19)
  • “Сан-Антоніо” – “Даллас” – 107:113 (30:38, 26:27, 28:26, 23:22)
  • “Міннесота” – “Денвер” – 112:115 (28:35, 27:35, 29:17, 28:28)

Де дивитись НБА?

Цієї ночі в НБА відбудеться ще 8 поєдинків регулярного сезону НБА. Дивіться матчі НБА в прямому етері на OTT-платформі Setanta Sports, а також на телеканалах Setanta Sports і Setanta Sports+.