Індіана перемогла Нью-Йорк та інші результати плей-оф НБА
2024 May 11, 13:05 ПП
2 хвилин читання

В ніч на 11 травня відбулось два поєдинки другого раунду плей-оф НБА: Нью-Йорк програв Індіані, Денвер переміг Міннесоту.

Індіана – Нью-Йорк – 111:106

Індіана змогла відіграти одне очко в серії проти Нью-Йорка у домашньому матчі. Тепер рахунок став 2:1 на користь Нікс. Господарі активно почали поєдинок, але всередині гри Нью-Йорк перехопив ініціативу та був попереду. Все вирішила остання чверть, де Пейсерз набрали на 10 очок більше за суперника.

У Нью-Йорка найрезультативнішим гравцем став Донте Дівінченцо з 35 очками, 3 підбираннями та 2 передачами. У Індіани також 35 очок набрав Тайріс Хелібертон. Ще в його активі 4 підбирання та 7 асистів.

Міннесота – Денвер – 90:117

Денвер дуже впевнено переміг Міннесоту у третьому матчі серії та відновив інтригу. Наггетс нарощували свою перевагу протягом трьох чвертей, поки вона не склала 27 очок, в останні ж 12-хвилинці була нічия.

Лідеру Денвера Ніколі Йокичу трохи не вистачило до трипл-даблу: 24 очки, 14 підбирань та 9 асистів. А лідер Тімбервулвз Ентоні Едвардс набрав 19 очок, виконав 6 підбирань та 5 передач.

Результати плей-оф НБА. Другий раунд

10.05.2024

• Індіана – Нью-Йорк – 111:106 (29:20, 34:38, 22:32, 26:16)
    Рахунок у серії – 1:2
  • Міннесота – Денвер – 90:117 (20:28, 21:28, 25:37, 24:24)
    Рахунок у серії – 2:1

Де дивитись плей-оф НБА?

Цієї ночі в НБА пройдуть ще два поєдинки другого раунду плей-оф. Дивіться матчі плей-оф НБА в прямому етері на OTT-платформі Setanta Sports, а також на телеканалах Setanta Sports і Setanta Sports+.

Оформлюйте підписку на Setanta Sports лише за 109 гривень на місяць та отримайте доступ до великої кількості спортивних трансляцій: НБА, АПЛ, Бундесліга, Формула 1, УПЛ, UFC та багатьох інших турнірів. А з промокодом NEWS24 отримуйте знижку 30%.