Даллас переміг Міннесоту в плей-оф НБА
2024 May 27, 15:00 ПП

В ніч на 27 травня пройшов третій матч фінальної серії Заходу Міннесота – Даллас.

Даллас – Міннесота – 116:107

Після мінімальної поразки у другому матчі Міннесота посередньо почала третій поєдинок серії, поступаючись супернику перед великою перервою на 8 очок. Проте Тімбервулвз змогли зібратись з силами та видали потужний відрізок у третій чверті, який дозволив їм зрівняти рахунок. Боротьба в останній 12-хвилинці була дуже напружена, але наприкінці зустрічі Маверікс все ж дотиснули суперника.

Одразу двоє гравців Далласа набрали по 33 очки за гру. Як не дивно, ними стали Кайрі Ірвінг та Лука Дончич. У першого також 3 підбирання та 4 асисти, а у другого 7 підбирань та 5 результативних передач. У складі Міннесоти найрезультативнішим став Ентоні Едвардс, якому трохи не вистачило для трипл-даблу: 26 очок, 9 підбирань та 9 передач.

Результати плей-оф НБА. Фінал Західної конференції

27.05.2024

• Даллас – Міннесота – 116:107 (33:28, 27:25, 27:35, 29:20)
    Рахунок у серії – 3:0

Наступний поєдинок серії між Далласом та Міннесотою відбудеться в ніч на 29 травня. Початок гри запланований на 3:30 за Києвом.

Де дивитись плей-оф НБА?

В ніч на 28 травня відбудеться, можливо, останній матч фінальної серії Східної конференції між Бостоном та Індіаною. Після трьох матчів Селтікс лідирують з рахунком 3:0. Дивіться матчі плей-оф НБА в прямому етері на OTT-платформі Setanta Sports, а також на телеканалах Setanta Sports і Setanta Sports+.