НБА. “Сакраменто” поступився “Індіані”, гравці “Міннесоти” і “Орландо” влаштували бійку

4 лютого відбулися чергові 8 матчів регулярного чемпіонату НБА.

Після двох перемог знову програв “Сакраменто” Олексія Леня. Цього разу “Кінгз” поступилися “Індіані” через провал у другій чверті. За кілька хвилин до фінальної сирени партнери Леня ледь не відігралися, але “Пейсерз” втримали мінімальну перевагу. Ця перемога стала лише другою для “Індіани” за останні 13 матчів. Українець на майданчик не виходив.

В поєдинку “Міннесоти” і “Орландо” баскетбол відійшов на другий план, поступившись місцем єдиноборствам. Наприкінці третьої чверті Остін Ріверс і Мо Бамба спочатку просто посперечались, але потім все переросло у штовханину і справжню бійку між командами.

В підсумку три гравці з “Міннесоти” і два з “Орландо” були вилучені, а ті, хто залишився, на оголеному нерві видали надрезультативну останню чверть (45:37). Загальна перемога залишилась за “Орландо” (127:120).

Відзначимо також поразку “Вашингтона” від “Портленда”, який набирає хід. “Чарівники” до цього виграли 6 матчів поспіль і мали б вигравати сьомий, але в останній чверті розгубили свою перевагу і віддали гру Лілларду і компанії.