НБА. “Сакраменто” переміг “Чикаго”, 50 очок Каррі не врятували “Ворріорз”

16 березня пройшли ще 7 матчів регулярного сезону НБА.

“Сакраменто” Олексія Леня в напруженому матчі обіграв “Чикаго” (117:114). Переможний триочковий Де’Аарон Фокс закинув менш ніж за секунду до сирени. Українець провів на майданчику 4 хвилини 38 секунд і зробив одне підбирання.

Стеф Каррі провів яскравий матч проти “Кліпперс”, але його 50 очок не вистачило для перемоги. Інші гравці “Голден Стейт” не підтримали свого лідера, коли у нього закінчились сили, адже на початку останньої чверті відставання “воїнів” було всього -4.

Після цього перфоманса Каррі став першим гравцем у історії НБА, який набрав 10 000 очок за рахунок триочкових.

“Мемфіс”, на фоні історії з дискваліфікацією Джа Морента (8 матчів, 5 з яких він вже пропустив), поступився “Маямі” (119:138). “Даллас” лише в овертаймі дотиснув “Сан-Антоніо” (137:128), а “Лейкерс” примудрились програти “Г’юстону” (110:114).

Боротьба за останні місця в плей-оф набирає обертів, адже командам залишилось зіграти близько 12-14 матчів.