НБА. “Сакраменто” Леня переміг “Міннесоту”, “Бруклін” обіграв “Лейкерс”

В ніч на 31 січня в регулярному сезоні НБА відбулось 8 поєдинків.

“Бруклін” вдома без проблем розібрався з “Лейкерс”. Матч завершився з рахунком 121:104. “Нетс” зробили гру вже в останній чверті, а Кайрі Ірвінг став найрезультативнішим в матчі з 26 очками.

“Сакраменто” лише в овертаймі вдалось обіграти “Міннесоту”. Основний час завершився з рахунком 103:103, а в овертаймі “Кінгз” перемогли 15:8. Українець Олексій Лень був на лаві для запасних, але на паркет так і не вийшов.

“Голден Стейт” на виїзді здолав “Оклахому” завдяки активності Стефена Каррі – 128:120. Захиснику трохи не вистачило для трипл-даблу: в його активі 38 очок, 8 підбирань та 12 передач.

А перемогу “Далласу” над “Детройтом” приніс Лука Дончич. Словенський форвард вп’яте в кар’єрі набрав понад 50 очок – 53, також в його активі 8 підбирань та 5 передач. Для “Пістонс” це вже 6 поразка в 7 останніх матчах.