НБА. “Сакраменто” Леня поступився “Фініксу”, “Мілвокі” переміг “Бостон”

15 лютого відбулись 5 матчів регулярного сезону НБА.

Після двох напружених поєдинків із “Далласом” “Сакраменто” Олексія Леня поступився “Фініксу”. Команди рівно провели матч, але на останню чверть у “Кінгз” сил не вистачило (120:109). Українець на майданчик не виходив.

У цій грі непересічним досягненням відзначився розігруючий “Фінікса” Кріс  Пол – на його рахунку 19 результативних передач. Це найкращий показник у кар’єрі 37-річного гравця. Більше асистів цього сезону робив тільки Джеймс Харден з “Філадельфії”.

Серед інших матчів варто відзначити перемогу “Мілвокі”. Знекровлений “Бостон” без Тейтума, Брауна і Смарта врятувався від поразки в основний час завдяки триочковому під самісіньку сирену, але в овертаймі “Бакс” взяли своє (131:125).

Знову програв “Голден Стейт”. Без Стефа Каррі “воїни” програли три з останніх чотирьох матчів і тепер ризикують взагалі залишитись без плей-оф. Цього разу “Ворріорз” поступилися Каваю Леонарду (33 очки) і його “Кліпперс”.