Плей-оф НБА: Нью-Йорк вдруге переміг Індіану

Результати плей-оф НБА 9 травня

В ніч на 9 травня пройшов другий матч серії плей-оф НБА Нью-Йорк – Індіана. Нікс виграли і другий домашній матч, зробивши рахунок у протистоянні 2:0.

Нью-Йорк – Індіана – 130:121

Другий поєдинок Нікс і Пейсерз пройшов за тим самим сценарієм, що і перший. Індіана мала перемагати, але у вирішальний момент розгубила всю свою перевагу і віддала матч супернику.

На початку третьої чверті гості мали запас у 12 очок і здавалося, що досвід першої гри мав би допомогти їм втримати лідерство. Натомість Індіана прогавила ривок суперника 14:0 і посипалась. Нікс дуже швидко вийшли вперед, а у фінальній чверті розвинули успіх.

Найбільший вклад у перемогу зробили Брансон (29 очок), Анунобі (28) і Дівінченцо (28). Їх усіх перестріляв Тайріз Халібертон (34 очки), але один у полі не воїн.

Результати плей-оф НБА. Другий раунд

09.05.2024

• Нью-Йорк – Індіана – 130:121 (36:36, 27:37, 36:18, 31:30)
    Рахунок в серії – 2:0

Де дивитись плей-оф НБА?

Цієї ночі в НБА пройдуть ще два поєдинки другого раунд плей-оф, в тому числі гра Бостона Святослава Михайлюка проти Клівленда . Дивіться матчі плей-оф НБА в прямому етері на OTT-платформі Setanta Sports, а також на телеканалах Setanta Sports і Setanta Sports+.