Minnesota won in Dallas
2024 May 29, 10:01 ДП

Фінал Західної конференції Даллас – Міннесота стає цікавішим за вирішальну серію на Сході. Тімбервулвз виграли четвертий матч і скоротили відставання від Маверікс (1:3).

Даллас – Міннесота – 100:105

Далласу не вдалося повторити трюк Бостона і закрити свою серію за чотири матчі. Як не старався Дончич, на рахунку якого черговий тріпл-дабл, Тімбервулвз змогли довести справу до перемоги навіть без нервів наприкінці.

Приперті до стінки гравці Міннесоти вже на початку гри пішли вперед і навіть забезпечили собі невеличкий відрив. Та ще до кінця другої чверті Даллас відігрався і запустив гойдалки, які ми спостерігали до фінальних хвилин. В останній чверті у Маверікс почала кульгати точність і Тімбервулвз скористалися цим, вирвавши надважливу перемогу.

Головним героєм цієї перемоги став Ентоні Едвардс, на рахунку якого 29 очок, 10 підбирань і 9 передач. У вже. згаданого Дончича повноцінний тріпл-дабл – 28 + 15 підбирань + 10 асистів.

Результати плей-оф НБА. Фінал Західної конференції

29.05.2024

• Даллас – Міннесота – 100:105 (20:27, 29:22, 24:29, 27:27)
    Рахунок у серії – 3:1

Де дивитись плей-оф НБА?

Наступний матч у цій серії пройде в Міннеаполісі в ніч на 31 травня. Дивіться матчі плей-оф НБА в прямому етері на OTT-платформі Setanta Sports, а також на телеканалах Setanta Sports і Setanta Sports+.