НБА. “Мілвокі” переміг “Чикаго”, “Кліпперс” здолали “Фінікс”

17 лютого пройшли останні 3 матчі НБА перед Матчем усіх зірок.

Цієї ночі пройшли всього 3 матчі регулярного чемпіонату НБА, після чого ліга йде на тижневу перерву через проведення Матчу всіх зірок. Гарний настрій на цей тиждень собі забезпечили “Мілвокі”, “Вашингтон” і “Кліпперс”.

“Мілвокі” виграв свій 12-й матч поспіль. “Чикаго” відпустив суперника ще у першій чверті і потім вже не зміг наздогнати (100:112). Для “Буллз” ця поразка стала шостою поспіль і команда вже випала із зони плей-оф.

В цьому матчі Янніс Адетокумбо віддав три результативних передачі і вийшов на перше місце в історії клубу за кількістю асистів. За 10 сезонів у “Мілвокі” на рахунку грека 3 274 передачі. Могло бути і більше, але Янніс травмував руку в другій чверті і більше на майданчик не виходив. Тепер його участь у Матчі зірок під великим питанням.

“Вашингтону” вдався потужний камбек у грі проти “Міннесоти”. У третій чверті “чарівники” мали відставання -18, але не просто відіграли його, а й відірвалися наприкінці матчу (106:114).

“Кліпперс” не стали тпк гратися з нервами своїх вболівальників і більш спокійно перемогли “Фінікс”. Найбільший вклад зробили Пол Джордж і Теренс Менн – по 26 очок.