НБА. Лень переміг у складі “Сакраменто”, “Індіана” програла “Бостону” в овертаймі

В ніч на 24 лютого відбулось 9 поєдинків регулярного сезону НБА.

“Сакраменто”, у якому виступає українець Олексій Лень, впевнено переміг “Портленд” – 133:116. Українець провів на майданчику менше як 2 хвилини та результативними діями не відзначився. “Кінгз” продовжують йти третіми на заході.

“Індіана” та “Бостон” не змогли виявити сильнішого за 4 чверті. Захисник “Пайсерс” Тайріз Халібертон на сирені не реалізував 3-очковий, тому гра перейшла в овертайм. А там сильнішим вже був “Бостон” – 142:138.

“Лейкерс” перемогли вдруге поспіль, цього разу “Голден Стейт” – 124:111. Найрезультативнішим у матчі став Малік Бізлі – 25 очок. Для “Ворріорз” це вже четверта поразка в останніх 5 матчах.

“Філадельфія” перемогла “Мемфіс” завдяки Гардену та Ембііду – 110:105. Перший набрав 31 очко, 7 підбирань та сім передач. У другого – 27 очок, 19 підбирань та 6 передач. Це п’ята поспіль перемога для “Севенті Сіксерс”.