Фінал НБА. “Денвер” переміг “Маямі”

В ніч на 2 червня почалась фінальна серія цього сезону. “Денвер” впевнено переміг “Маямі” і гучно заявив про свої плани на цей фінал НБА.

“Денвер” – “Маямі” – 104:93

Старт фінальної серії видався дещо передбачуваним. “Денвер”, який катком проходить по цьому сезону, без зайвих проблем розібрався з “Маямі”. І без того потужні “Наггетс” останні півтора тижні відпочивали, а от “Гіт” за цей період довелося зіграти зайві три матчі з “Бостоном”. Це призвело до того, що Йокіч і компанія просто розмазали по майданчику виснаженого суперника в першій половині гри.

“Денвер” поступово нарощував свою перевагу і наприкінці першої чверті мав вже +9. До середини поєдинку цей відрив збільшився вдвічі, а в третій чверті перевалив за 20 очок. “Наггетс” закрили гру ще до того, як гравці “Маямі” увімкнули свій чемпіонський режим.

На останніх хвилинах “Гіт” спробували перевернути гру за допомогою фірмового камбеку, але господарі все контролювали і тримали суперника на безпечній відстані. Їм вдалося закрити головну зірку “Маямі” Джиммі Батлера, 13 очок якого виглядають просто смішно.

Головною зіркою вечора став Нікола Йокіч. На його рахунку черговий тріпл-дабл – 27 очок + 10 підбирань + 14 передач. Ще 26 очок (і 10 передач) “Денверу” приніс Джамал Мюррей. Найкращим гравцем “Маямі” став Бем Адебайо (26+13).

Фінал НБА

02.06.2023

“Денвер” – “Маямі” – 104:93 (29:20, 30:22, 25:21, 20:30)
Рахунок у серії – 1:0

Наступний матч фінальної серії НБА відбудеться 5 червня о 3:00 за Києвом. “Денвер” знову виступатиме господарем і спробує закріпити свою перевагу над “Маямі”. Дивіться фінал НБА в прямому етері на OTT-платформі Setanta Sports. Оформлюйте підписку на setantasports.com, щоб стежити за баскетболом світового рівня.