NBA Finals. Dallas - Boston 0-3

В ніч на 13 червня фінальна серія НБА завітала до Далласа, де пройшов третій матч між Маверікс та Бостоном. Про фінал НБА читайте на Setanta Sports.

Даллас – Бостон – 99:106

У першому домашньому матчі Даллас зробив усе можливе, щоб зупинити переможну ходу Бостона, але цього виявилось недостатньо. Селтікс знову перемогли і довели рахунок у фінальній серії до непристойних 3:0.

Маверікс, приперті до стінки двома поразками, одразу пішли вперед і за перші хвилини заробили відрив, якого у них ще не було у цій серії (+13). Та гостей це не налякало і вони ще до кінця першої чверті скоротили відставання до мінімуму.

Друга чверть вийшла абсолютно рівною, а в третій вже Селтікс взялись за справу і почали відриватись. На початку останньої 12-хвилинки їхня перевага сягнула 21 очка. А далі ми побачили один із найепічніших камбеків у фіналах НБА, який так і не відбувся. Даллас видав ривок 22:2, майже зрівнявся із суперником, але карета перетворилась на гарбуз щойно Дончич отримав пʼятий фол. Без словенця Маверікс втратили ініціативу і віддали перемогу Бостону.

Вперше в цій серії свій найкращий баскетбол показав Кайрі Ірвінг, який із 35 очками став найкращим гравцем матчу. Тейтум і Браун відповіли 31 і 30 очками відповідно, а Дончич встиг набрати тільки 27. Святослав Михайлюк знову провів увесь поєдинок на лаві запасних.

Фінал НБА

13.06.2024

Даллас – Бостон – 99:106 (31:30, 20:20, 19:35, 29:21)
Рахунок у серії – 0:3

Де дивитись фінал НБА?

Четвертий матч фінальної серії НБА Даллас – Бостон, який може стати останнім, відбудеться в ніч на 13 червня. Дивіться фінал НБА в прямому етері на OTT-платформі Setanta Sports, а також на телеканалах Setanta Sports і Setanta Sports+.

Оформлюйте підписку на Setanta Sports лише за 109 гривень на місяць та отримайте доступ до великої кількості спортивних трансляцій: НБА, АПЛ, Бундесліга, Формула 1, УПЛ, UFC та багатьох інших турнірів. А з промокодом NEWS24 отримуйте знижку 30%.