НБА. “Шарлотт” Михайлюка переміг “Детройт”, “Бостон” програв “Нікс”

28 лютого пройшли 4 матчі регулярного сезону НБА.

“Шарлотт” без Святослава Михайлюка впевнено розібрався з “Детройтом” (117:106). “Горнетс” заробили 20-очковий гандикап у першій чверті, поступово його втрачали, але довго не підпускали суперника менш ніж на 15 очок. В останній чверті “Пістонз” підтягнулися аж на -5, та на більше їх не вистачило.

“Маямі” ледь втримав перемогу над “Філадельфією”. “Гіт” чудово захищались на останніх хвилинах, але все міг зруйнувати триочковий від Хардена перед самою сиреною, та м’яч стукнувся об дальню дужку, врятувавши перемогу гостей.

“Бостон” поступився “Нью-Йорку” і втратив лідерство у Східній конференції. Для “Нікс“ ця перемога стала шостою поспіль.

“Орландо” переміг у Новому Орлеані і продовжив серію поразок “Пеліканз” до чотирьох матчів.