НБА. “Бруклін” переміг “Голден Стейт”, “Нью-Йорк” Михайлюка програв

В ніч на 23 січня відбулось 7 поєдинків регулярного сезону НБА.

“Нью-Йорк” Святослава Михайлюка поступився на виїзді “Торонто” – 116:125. Для команди українця це вже четверта поразка поспіль, а ось “Репторз” перервали свою серію з трьох програшів. Михайлюк весь матч провів на лаві для запасних.

“Бруклін” у близькому поєдинку переміг “Голден Стейт” – 120:116. Кайрі Ірвінг зробив великий внесок в перемогу “Нетс”. На рахунку захисника 38 очок, 7 підбирань та 9 передач. Стефен Каррі став найрезультативнішим у своїй команді – 26 очок, 6 передач та 7 підбирань.

“Лейкерс” перемогли “Портленд”, відігравши по ходу матчу 25 очок. Після 2 чверті рахунок був 71:46 на користь “Трейл Блейзерс”, а матч завершився з рахунком 121:112. Форвард “Лейкерс” Леброн Джеймс набрав 37 очок, виконав  11 підбирань та 4 передачі.