НБА. “Бруклін” переміг “Нью-Йорк” Михайлюка, “Лейкерс” програли “Бостону” в овертаймі

В ніч на 29 січня відбулось 11 поєдинків регулярного сезону НБА.

“Бруклін” приймав вдома “Нью-Йорк” Святослава Михайлюка. “Нетс” здобули впевнену перемогу 122:115. Велику роль у перемозі зіграв Кайрі Ірвінг, який набрав 32 очки, 6 підбирань та 9 передач. А ось українець вкотре провів весь матч на лаві запасних.

Схожа ситуація і в Олексія Леня. Його “Сакраменто” програло “Міннесоті” 110:117, а українець теж не з’явився на майданчику, хоч і потрапив у заявку своєї команди.

“Бостон” у напруженому матчі переміг “Лейкерс” в овертаймі – 125:121. На останніх секундах основного часу Леброн не реалізував лей-ап, який міг принести перемогу “Лейкерс”. Тейтум вдарив його по руці та завадив кидку, а суддя не помітив фол, згодом арбітр визнав помилку.

У іншому поєдинку “Юта” перемогла “Даллас”, зробивши результат ще у першій половині зустрічі. Підсумковий рахунок 108:100 і навіть 35 очок Спенсера Дінвідді не врятували “Меверікс” від поразки.