“Мілвокі” розібрався з “Денвером” та інші результати НБА

Результати НБА 13 лютого

Цієї ночі в НБА пройшли чергові 10 матчів регулярного чемпіонату. Про легку перемогу господарів у матчі “Мілвокі” – “Денвер” та інші новини НБА 13 лютого читайте в огляді Setanta Sports.

“Мілвокі” – “Денвер” – 112:95

“Мілвокі” помстився “Денверу” за поразку двотижневої давнини. “Бакс” дуже впевнено провели домашній матч, маючи солідну перевагу вже на його середині.

Господарі яскраво почали поєдинок серією 9:0, але розгубили цей відрив так само швидко, як і здобули. У другій чверті “Бакс” зробили другу спробу втекти від суперника (15:3) і вона стала більш вдалою. У певний момент перевага “Мілвокі” сягнула 20+ очок, а “Денвер” зовсім трохи скоротив її до перерви.

Третя чверть також залишилась за “Мілвокі”, після чого господарі фактично кинули грати. Наприкінці “Наггетс” підібралися трохи ближче, але від другої поспіль поразки врятуватись не змогли.

Лідер “Бакс” Янніс Адетокунбо провів найкращий матч за останні кілька днів, настрілявши 36 очок + 18 підбирань. Нікола Йокич відповів на це більш скромними показниками 29 + 12.

“Торонто” – “Сан-Антоніо” – 99:122

Сьогоднішнє досягнення ще одного гравця вимагає окремої згадки. Мова про Віктора Вембаньяму, який став пʼятим гравцем в історії НБА, який зібрав тріпл-дабл із 25+ очок, 10+ підбирань і 10+ блоків. Саме так, блок-шотів, а не передач. Його 27+14+10 принесли “шпорам” несподівану перемогу над “Торонто”.

Для “Сан-Антоніо” це перша перемога за останні 8 матчів і всього 11-а в сезоні. Як і минулого сезону “Спьорс” йдуть останніми у Західній конференції. Нагадаємо, тоді їм вдалося виграти 22 матчі з 82.

Результати регулярного чемпіонату НБА

13 лютого

• “Клівленд” – “Філадельфія” – 121:123 (33:34, 29:32, 30:25, 29:32)
  • “Шарлотт” – “Індіана” – 111:102 (25:24, 23:25, 33:31, 30:22)
  • “Атланта” – “Чикаго” – 126:136 (33:26, 26:34, 33:37, 34:39)
  • “Торонто” – “Сан-Антоніо” – 99:122 (28:34, 22:33, 25:36, 24:19)
  • “Мемфіс” – “Новий Орлеан” – 87:96 (26:31, 21:30, 26:25, 14:10)
  • “Мілвокі” – “Денвер” – 112:95 (28:23, 32:21, 31:19, 21:32)
  • “Г’юстон” – “Нью-Йорк” – 105:103 (29:22, 28:21, 17:28, 31:32)
  • “Даллас” – “Вашингтон” – 112:104 (26:22, 25:36, 27:30, 34:16)
  • “Юта” – “Голден Стейт” – 107:129 (26:34, 29:29, 25:30, 27:36)
  • “Кліпперс” – “Міннесота” – 100:121 (24:28, 29:21, 19:40, 28:32)

Де дивитись НБА?

В ніч на 14 лютого пройдуть ще 6 матчів регулярного чемпіонату. “Бостон” Святослава Михайлюка зіграє з “Брукліном”, а “Сакраменто” Олексія Леня завітає в гості до “Фінікса”.

Дивіться поєдинки НБА в прямому етері на OTT-платформі Setanta Sports. Оформлюйте підписку на Setanta Sports лише за 109 гривень на місяць та отримайте доступ до великої кількості спортивних трансляцій: НБА, АПЛ, Бундесліга, Формула 1, УПЛ, UFC та багатьох інших турнірів. А з промокодом NEWS24 отримуйте знижку 30%.