НБА. “Мемфіс” розтрощив “Мілвокі”, “Фінікс” перервав програшну серію

У ніч на 16 грудня у регулярному сезоні НБА відбулось 4 поєдинки.

“Мемфіс” розтрощив “Мілвокі” з рахунком 142:101. 23-річний Джа Морант оформив трипл-дабл. На рахунку баскетболіста “Гріззліс” 25 очок, 10 підбирань та 10 передач. Після цієї перемоги “Мемфіс” закріпився на першому місці на Заході. “Мілвокі” йдуть другими на Сході.

“Маямі” перемогло “Г’юстон” на виїзді – 111:108. Перемогу “Гіт” приніс Тайлер Хірро, який набрав 41 очко. Зокрема Хірро став лише четвертим гравцем в історії “Маямі”, який реалізував 10 дальніх кидків за матч. Також на рахунку баскетболіста 6 підбирань та 2 передачі.

“Новий-Орлеан” програв у другому поєдинку поспіль, цього разу “Юті”. Чотири чверті завершились внічию – 123:123, а в овертаймі “Джаз” перемогли 9:6. “Пеліканс” пропустили на перше місце Західної конференції “Мемфіс” та йдуть другими.

У останньому матчі ігрового дня “Фінікс” здобув перемогу над “Кліпперс” 111:95. “Санс” нарешті перервали свою програшну серію, яка тривала 5 поєдинків. До цього вони лідирували на Заході, а зараз йдуть на 4 позиції.